Kırma Eleme Tesisleri

Kırma eleme tesisleri oldukça yoğun çalışan tesislerdir. Bu çalışmalar esnasında ister istemeze havaya salınan tozlar başta iş ve işçi güvenliği olmak üzere birçok çevreci unsura zarar vermektedir. İnsanların dünya kirliliğine olan duyarlılığı bu tarz işletmelerde de dikkate alınmalıdır. Havaya direkte olarak salınan toz partikülleri dünya için oldukça büyük tehlikede kirlilik oluşturmaktadır. Kırma eleme tesisleri bu konuda yapılan iş gereği oldukça büyük toz bulutlarına maruz kalmaktadır. Bizler daha çevreci bir anlayışla bu tarz toz salınımlarını anında önleyip iş ve işçi güvenliği başta olmak üzere havayı korumak maksadıyla toz önleyici makinelerin montajlarını siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede daha temiz bir dünya ile baş başa kalabiliriz.

Oluşan toz bulutları ne yazık ki iş ve işçi güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Başta işçilerin solunum yolları olmak üzere görüş mesafesinin oldukça azalması işçi güvenliği konusunda birçok zafiyetin oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenlerin yanında üretim tesislerinde çalışan büyük araçların şoförleri tozdan dolayı görüş mesafesi konusunda büyük sorunlar yaşamaktadırlar. Bu sorunların önlenmesi ve ortamın daha berrak bir havaya sahip olması için bu sistemlere başvurabilirsiniz. Çevremizin kirlenmemesi ve havamızın devamlı temiz kalması amacıyla siz değerli müşterilerimize iş güvenliğinde zirve yapmanızı sağlayacak bu sistemleri sunuyoruz. Anında toz zerresini bile havada bırakmayacak bu sistemlerle toz olmayan bir ortamda çalışmanın konforunu yaşayacaksınız.


dust reduction, toz indirgeme

toz indirgeme yapan firmalar, toz bastırma yapan firmalar ,toz indirgeme,toz bastırma, bastırma, cevre koruma sistemi, çevre, cevre, koruma, sistem, pulverizasyon, tozsuzlaştırma, toz, indgireme, hava, su, toz indirgeme sistemi, motor koruma sistemi, motor, koruma, sistemi, kayış koruma sistemi, tonaj hesaplama

Developer by KANATLIKARINCA 2017 Her hakkı saklıdır... Created with Boostrap