Akıllı Konkasör Sistemi

Çalılan güvenliği ve dünyanın temiz kalması bizim verdiğimiz hizmetlerin temelinde yer almaktadır. Şantiye günümüz modern insanı için oldukça hayati bir çalışma alanıdır. Ancak bu ortamda açığa çıkan toz partikülleri günümüzde hali hazırda incelen hava katmanlarına iyice zarar vererek dünyanın oldukça kirlenmesine neden olmaktadır. Bizler kurumsal olarak bu sorunları yok etmek maksadıyla sizlere çevreci ürünlerin kurulumunun ayrıcalıklarını sunuyoruz. Konkasör bir şantiye ortamında çalışırken kırılan taş veya diğer parçaların tozları etrafa kalıcı bir şekilde yayılacaktır. Bu yayılan toz işçilerin görüş alanını ve solunum yollarını engelleyerek işçi güvenliğini sorunlu hale getirecektir. Bunun yanında yine şantiye de çalışan araçların bu tozlu alanda ilerlemesi hem tehlikeli bir hal alacak, hem de zorlaşacaktır.

Akıllı konkasör sistemleri ile şantiye alanında çalışmalar esnasında ortaya çıkan ve çevreye zarar veren toz partiküllerini toptan yok edebilirsiniz. Bu işlemi yaparken oldukça sessiz çalışan makinelerimizin montajını gerçekleştirmekteyiz. Bizler daha temiz ve yenilikçi bir dünya sunabilmek maksadıyla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şantiyelerin daha güvenli yerler haline gelmesi ve yapılan çalışmaların soluduğumuz havaya daha az zarar vermesi amacıyla bu montajları gerçekleştirmekteyiz. Şantiyenizde tozdan dolayı göz gözü görmüyorsa ve bu durum çalışan güvenliğini tehlikeye atıyorsa sizlere bu doğrultuda yaptığımız çalışmalara dâhil olma fikrini sunuyoruz. Mantık ve temiz bir dünya anlayışıyla sizlere hizmet vermekteyiz.


toz indirgeme sistemleri, dust reduction

toz indirgeme yapan firmalar, toz bastırma yapan firmalar ,toz indirgeme,toz bastırma, bastırma, cevre koruma sistemi, çevre, cevre, koruma, sistem, pulverizasyon, tozsuzlaştırma, toz, indgireme, hava, su, toz indirgeme sistemi, motor koruma sistemi, motor, koruma, sistemi, kayış koruma sistemi, tonaj hesaplama

Developer by KANATLIKARINCA 2017 Her hakkı saklıdır... Created with Boostrap