Faaliyet Alanları

Bizler siz değerli müşterilerimizin çalışma ortamlarına farklı bir boyut ve anlayış katabilmek maksadıyla devamlı yenilikçi fikirler eşliğinde hizmet vermekteyiz. Şantiyelerde ve özellikle fabrikalarda çalışmalar esnasında ortaya çıkan tozlar büyük oranda çalışma şartlarını olumsuz etkilemektedir. Bu etkileme sonucunda istenmeyen kazalar veya işçi sağlığında bazı aksaklıklar oluşabilmektedir. Bizler başta fabrikalar olmak üzere bu hizmeti vermekteyiz. Özellikle günümüzde hemen her yere kolaylıkla kurulabilen çimento fabrikaları için daha çok önermekteyiz. İnşaat sektöründe çalışan kişilere de yine şantiye ortamlarında araçların çıkardığı tozları engellemek maksadıyla bu sistemleri sunmaktayız. Kısacası çalışma olan ve ortamda fazlasıyla toz bulunan her yerin ihtiyaç duyduğu sistemleri bizler monte ediyoruz.

Bazı kırma ve eleme işlemi yapan fabrikalarda yürütülen çalışmalar esnasında açığa çıkan tozdan rahatsız olabiliyor. Bu tozdan dolayı rahatsızlık duyulmaması ve sonrasında tozun doğaya salınmaması için yenilikçi teknolojilerle donatılmış sistemlerimizi kullanıma sunmaktayız. Yükleme ve boşaltma alanlarında da hizmet vererek sizlerin yoğun tozdan korunmasına yardımcı olmaktayız. Özellikle Bunker içerisinde çalışan işçilerin ve araçların kapalı alanda yüksek tozda rahatsız olmamaları için bu sistemleri sizlere önermekteyiz. Kamera ile izleme imkânından tutun Sensörlü sistemlere varıncaya kadar son teknoloji olan bu ürünleri şantiyenizde hemen kullanmaya başlayacaksınız. Hemen her türlü tozlu alana çözüm olarak bu ürünleri satın alabilirsiniz. Her türlü ortama karşı eklentiye sahip kesinlikle her yere uygun ürünlerdir.


dust reduction, toz indirgeme

toz indirgeme yapan firmalar, toz bastırma yapan firmalar ,toz indirgeme,toz bastırma, bastırma, cevre koruma sistemi, çevre, cevre, koruma, sistem, pulverizasyon, tozsuzlaştırma, toz, indgireme, hava, su, toz indirgeme sistemi, motor koruma sistemi, motor, koruma, sistemi, kayış koruma sistemi, tonaj hesaplama

Developer by KANATLIKARINCA 2017 Her hakkı saklıdır... Created with Boostrap