Acık Alan Stok ve Yol Nemlendirme

Şantiyelerde oldukça yoğun olarak hizmet veren kamyonlar genellikle şantiye içerisinde belirlenen yollarda ilerlerler. Bu ilerleyiş esnasında genellikle taşıdıkları yükten veya yolun yapı malzemesinden dolayı etrafa büyük toz bulutları yayarlar. Montajın gerçekleştirdiğimiz sistemlerin bir başka kullanım alanlarından olan açık alan ortamları, oluşan tozu engellemek amacıyla tasarlanmış muhteşem ürünlerimizle bu tozdan kurtulmanın anahtarlarını sizlere veriyor. Belirli sizin seçeceğiniz periyotlarda devamlı olarak ortamı nemlendiren ve devamlı nemli tutan bu sistemler toz oluşumunun sonrasında ki dağılma evresinde tüm toz partiküllerini yok ederek kalıcı temizliği bizlere sunuyor. Çalışan güvenliğini büyük oranda koruyacak olan bu sistemlerle yine çevre temizliğinize de katkıda bulunabilirsiniz.

Doğayı korumak ve işçi güvenliğini en üst seviyeye çıkartmak maksadıyla çıktığımız bu zorlu yolda siz değerli müşterilerimize yenilikçi teknolojilerle donattığımız bu sistemleri sunuyoruz. Havanın daha az kirlenmesini bu sistemler ile sağlayabilir sonrasında işçilerinizin daha güvenli bir ortamda çalışması için büyük bir adım atabilirsiniz. Unutmayınız oluşan toz bulutları işçilerinizin solunum yollarına büyük zarar vermekle birlikte görüş mesafesini de büyük oranda azaltmaktadır. Bu azalma sonrasında ise bazı durumlarda istenmeyen kazalar yaşanabilmektedir. Bu kazaların önüne geçilmesi ve işçilerin cidden güvenlikli bir ortamda çalışmaları için sizleri de iletişim adreslerimize bekliyoruz. Bu sistemler sayesinde işletmeniz için büyük adımlar atarken hava kirliliğinin de önüne geçebilirsiniz.

toz indirgeme sistemleri, dust reduction

toz indirgeme yapan firmalar, toz bastırma yapan firmalar ,toz indirgeme,toz bastırma, bastırma, cevre koruma sistemi, çevre, cevre, koruma, sistem, pulverizasyon, tozsuzlaştırma, toz, indgireme, hava, su, toz indirgeme sistemi, motor koruma sistemi, motor, koruma, sistemi, kayış koruma sistemi, tonaj hesaplama

Developer by KANATLIKARINCA 2017 Her hakkı saklıdır... Created with Boostrap