Kamera Sistemi

Çevreci bir anlayışla hemen her türlü üretim ve yapım tesislerinde hizmet veren şirket bünyemiz sizlere tozlu çalışma alanlarından kurtulmak için toz engelleyici sistemleri sunuyor. Özellikle kırma ve eleme tesislerinde yoğun olarak açığa çıkan toz iş ve işçi güvenliğini büyük oranda tehdit etmektedir. Bu tehdit çoğu zaman bir iş kazasıyla sonuçlanarak istenmeyen facialarla neticeye kavuşmaktadır. Kurumsal olarak verdiğimiz hizmetler ile şantiyelerde meydana gelen tozların yok olmasını sağlayın ürünlerin montajını gerçekleştirmekteyiz. Bunlara ek olarak yenilikçi sistemleri de bu ürünlerin yanında sizlere sunmaktayız. Kamera sistemleri de bu sunduğumuz yenilikçi hizmetler arasında yer almakta.

Sonuçta tozdan kurtulmak maksadıyla şantiyenizde bir makine çalıştırmak zorundasınız. Yoğun toz ve çalışma ortamlarında sizlere arıza çıkarması maksadıyla sizlere bu makineleri 7/24 izleme imkânı sunuyoruz. İstediğiniz bir bilgisayara yönlendirilecek olan bir kamera ile durmadan bu makinelerin nasıl çalıştıklarını izleyebilir. Bu konuda akıcı bilgi sahibi olarak devamlı olarak arıza takibi yapabilirsiniz. Bu sayede arızaların ne tarihte hangi saatte ve nasıl oluştuğunu bizlere arıza onarımı esnasında bildirme rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bu sistem sayesinde şantiyenizde çalışan ve çevre kirliliğini önleyen bu mükemmel sistemin ne durumda olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Oldukça kaliteli bir görüntü sunan bu kameralar istediğiniz bir bilgisayara anlık olarak cihazdan görüntü gönderebilmektedir. Bu gönderilen görüntüler ışığında siz değerli müşterilerimiz oldukça güvenli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.


dust reduction, toz indirgeme

toz indirgeme yapan firmalar, toz bastırma yapan firmalar ,toz indirgeme,toz bastırma, bastırma, cevre koruma sistemi, çevre, cevre, koruma, sistem, pulverizasyon, tozsuzlaştırma, toz, indgireme, hava, su, toz indirgeme sistemi, motor koruma sistemi, motor, koruma, sistemi, kayış koruma sistemi, tonaj hesaplama

Developer by KANATLIKARINCA 2017 Her hakkı saklıdır... Created with Boostrap