Sensörlü Bunker Sistemi:

Şantiyelerde Bunker aracılığıyla yükleme yapan işletmeler Bunker içerisinde oluşan toz bulutlarından dolayı büyük sorun yaşarlar. Yükleme esnasında meydana gelen tozlar iş ve işçi güvenliğini büyük oranda tehlikeye atacaktır. Bunker içerisinde yükleme yaparken açığa çıkan tozlar başta işçi güvenliği olmak üzere hava sahasını da büyük oranda kirlettiği için büyük sorunlara yol açacak belki de kazaların olmasına neden olacaktır. Bunker içerisinde oluşan tozu sensör aracılığıyla söndüren sistemimiz sizleri bu tozlardan kurtaracak. Bunker içerisine yerleştirilen bir cihaz kamyonun veya başka bir taşıtın içeri girmesini sensörleri yardımıyla algılayarak hemen su buharı aracılığıyla ortamda ki tozu yok etmeye başlar. Bu işlem Bunker içerisi boşaldığında sensörler tarafından içerinin boş olduğu tespit edilip cihaz kapanıncaya kadar oldukça seri bir şekilde devam eder.

Çevreci bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Öncelikli olarak iş ve işçi güvenliğini önemseyerek dünyanın da temiz kalması için çeşitli toz önleyici ürünlerin montajını oldukça profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştirmekteyiz. Şantiyelerde veya üretim tesislerinde üretim esnasında ortaya çıkan bu toz bulutları özellikle Bunker gibi kapalı hava sahalarında büyük çevresel sorunlara yol açmaktadır. Çalışan sağlığını ve güvenliğini büyük oranda tehdit eden bu oluşumlar montajını gerçekleştirdiğimiz bu sistemler sayesinde tehlikeli olma boyutundan çıkmaktadır. Çevreci olma ve çalışanı koruma yolunda verdiğimiz hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.


dust reduction toz, indirgeme

toz indirgeme yapan firmalar, toz bastırma yapan firmalar ,toz indirgeme,toz bastırma, bastırma, cevre koruma sistemi, çevre, cevre, koruma, sistem, pulverizasyon, tozsuzlaştırma, toz, indgireme, hava, su, toz indirgeme sistemi, motor koruma sistemi, motor, koruma, sistemi, kayış koruma sistemi, tonaj hesaplama

Developer by KANATLIKARINCA 2017 Her hakkı saklıdır... Created with Boostrap