Otomatik Nazıl ve Filitre Temizleme Sistemi:

Çevreci bir anlayışla siz değerli müşterilerimize hizmet veren bizler sizlere şantiye alanlarında ortaya çıkan tozlardan kurtulurken filtre temizliğini de ortadan kaldıran bu sistemi sunuyoruz. Filtre dediğimiz şey rakip sitemlerde devamlı olarak kontrol edilmesi gereken bir sistem parçasıdır. Bu tarz eski sistemlerde filtrenizin tıkanması doğrultusunda ilgili makine motorunun yanmasına varıncaya kadar sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak sizler için montajını gerçekleştirdiğimiz bu yenilikçi toz toplama ve tozlanmayı engelleme sistemlerinde filtre derdi ortadan kalkıyor. Filtre mevcut bulundurduğu teknoloji sayesinde kendisini temizleyerek sizlere zahmet vermeden çalışmaya devam ediyor. Bu sayede hem iş gücünden hem de ham çalışma zamanından tasarruf ediliyor.

Şantiyelerde ve fabrikalarda yapılan işlerden dolayı ortama hızla yayılan tozlar birinci etapta iş ve işçi güvenliğini tehdit etmektedirler. Bu tehdit çalışanların ve iş sağlığının gidişatını oldukça olumsuz yönde etkilemektedir. Bunların yanında bu çalışmalar esnasında ortaya çıkan tozlar dünya temizliğini ve çevre sağlığını da olumsuz yönde etkilemektedir. Giderek kirlenen dünya üzerinde üretim kalıntılarının havaya direkte olarak salınması büyük sorunlara yol açmaktadır. İlk olarak amacımız temiz bir dünyaya sahip olarak çevre kirliliğini önlemek ikinci etapta ise iş ve işçi güvenliğinin önemini tehdit altına alan bu çalışmaların önlenmesi maksadıyla hizmet vermekteyiz. Sizleri de çalışma ortamlarınızda daha hijyenik bir havaya sahip olmak ve dünyanın kirlenmesini önlemek maksadıyla iletişim adreslerimize bekleriz.


dust reduction, toz indirgeme

toz indirgeme yapan firmalar, toz bastırma yapan firmalar ,toz indirgeme,toz bastırma, bastırma, cevre koruma sistemi, çevre, cevre, koruma, sistem, pulverizasyon, tozsuzlaştırma, toz, indgireme, hava, su, toz indirgeme sistemi, motor koruma sistemi, motor, koruma, sistemi, kayış koruma sistemi, tonaj hesaplama

Developer by KANATLIKARINCA 2017 Her hakkı saklıdır... Created with Boostrap